Leave Your Message
01

Udhëheqja në industrinë e prodhimit të sediljeve për fëmijë

WELLDON është një nga kompanitë lider në projektimin, zhvillimin dhe prodhimin e sediljeve të makinave për fëmijë. Që nga viti 2003, WELLDON është angazhuar për të ofruar një mjedis të sigurt dhe të rehatshëm për udhëtimet e fëmijëve në mbarë botën. Me përvojë 21 vjeçare, WELLDON mund të përmbushë kërkesat e personalizuara të klientëve për sediljet e veturës së bebeve duke siguruar kapacitetin e prodhimit pa kompromentuar cilësinë.

Na kontaktoni
 • 2003 Themeluar

 • 500+ punonjës
 • 210+ Patenta
 • 40+ produkte

Zbulimi i fabrikës, ekipit dhe inovacioneve tona

Produktiviteti
01

Prodhimi

Kompania jonë siguron produktivitet të lartë nëpërmjet përdorimit të katër linjave të dedikuara të prodhimit, secila e optimizuar për efikasitet dhe xhiro. Për më tepër, ekipi ynë i personelit ekspert të montimit ruan me përpikëri cilësinë e produktit, duke garantuar që çdo ndenjëse makine mund të sigurojë mbrojtjen më të mirë për fëmijët.
 • Më shumë se 400 punonjës
 • Prodhimi vjetor mbi 1,800,000 njësi
 • Përfshin mbi 109,000 metra katrorë
Ekipi i R&D
02

Ekipi i R&D

Ekipi ynë i R&D, me mbi 20 vjet përkushtim në zhvillimin e sediljeve të sigurisë për fëmijë, ka qenë në krye të inovacionit. Vitet e fundit, fokusi ynë në sediljet e sigurisë inteligjente dhe elektronike ka fituar një vlerësim të konsiderueshëm dhe pranim të konsumatorëve.
 • Mbi 20 anëtarë të përkushtuar në ekipin tonë profesional të kërkimit dhe zhvillimit
 • Më shumë se 21 vjet përvojë të gjerë në projektimin dhe zhvillimin e sediljeve të makinave për fëmijë
 • Janë projektuar dhe zhvilluar mbi 35 modele të sediljeve të makinave për fëmijë
Produkt nga WELLDON
03

Kontrolli i cilësisë

Me më shumë se dy dekada angazhim për prodhimin, projektimin dhe shitjen e sediljeve të makinave për fëmijë, ekipi ynë ka përmirësuar ekspertizën e tij për të siguruar standardet më të larta të sigurisë dhe komoditetit. Kërkimi ynë i pamëshirshëm i përsosmërisë nxitet nga përkushtimi ynë i palëkundur për t'u ofruar familjeve në mbarë botën paqe mendore gjatë udhëtimeve të tyre.
 • Kryeni teste përplasjeje COP çdo 5000 njësi
 • Investoi mbi 300,000 dollarë në ndërtimin e një laboratori të standardizuar
 • Punësimi i më shumë se 15 personelit të inspektimit të cilësisë
Kërkoni personalizim unik

By INvengo oem&odm

Tailored to your child safety seat needs, we provide OEM/ODM services and are committed to creating safe, comfortable and reliable seat products for you.

Get a quote

Merrni një zgjidhje të personalizuar të sediljeve të sigurisë

Bashkëpunoni me WELLDON për të krijuar zgjidhje të personalizuara të përshtatura për të ofruar sigurinë më të mirë për fëmijën tuaj. Na kontaktoni për të përmbushur nevojat tuaja të personalizimit dhe për të siguruar një përvojë rritjeje më të sigurt dhe më të rehatshme për fëmijën tuaj së bashku.

01

Duhet konfirmim


Ekipi ynë profesional do të komunikojë me ju në detaje për të kuptuar nevojat tuaja dhe kërkesat e personalizimit.

02

Dizajn dhe zgjidhje
dorëzimi

Bazuar në nevojat dhe kërkesat tuaja, ekipi ynë i projektimit do t'ju ofrojë zgjidhje të personalizuara të projektimit.

03

Konfirmimi i mostrës


Ne do të ofrojmë një mostër përpara prodhimit në masë dhe do të sigurojmë që të gjitha detajet e produktit të plotësojnë kërkesat tuaja.

04

Koha drejtuese për WELL
produkt i DON

Produktet nga WELLDON zakonisht kërkojnë 35 ditë për prodhim, me dorëzim të përfunduar zakonisht brenda 35 deri në 45 ditë. Ne jemi të përkushtuar të sigurojmë dërgimin në kohë të çdo porosie për klientët tanë.

Hapni një botë krejtësisht të re të sediljeve të sigurisë për fëmijë

Hyni në fushën e zbulimit dhe zbuloni gamën tonë të larmishme të produkteve për t'ju ofruar zgjidhje të personalizuara të sediljeve të sigurisë për fëmijë.

certifikatat

Për të siguruar që çdo produkt WELLDON ofron mbrojtje maksimale për fëmijët dhe mund të përdoret në mbarë botën, sediljet tona të sigurisë i janë nënshtruar testeve të ndryshme të sigurisë.

dfha
certifikatat02 ende
certifikata03byc
certifikatat04c3d
certifikata1jup

Agjencia Globale e Çertifikimit të Sigurisë

certifikatat2hi8

Certifikimi i Sigurisë së Detyrueshme në Kinë

certifikatat3417

Agjencia Evropiane e Çertifikimit të Sigurisë

certifikatat4y9u

Agjencia Kineze e Monitorimit të Sigurisë së Automobilave

Mbrojtja e inovacionit, mbroni të ardhmen

Ningbo Welldon Teknologjia e Sigurisë së Fëmijëve dhe Fëmijëve, Ltd.

Për 21 vjet, misioni ynë i palëkundur ka qenë të ofrojmë mbrojtje të shtuar për fëmijët dhe të zgjerojmë sigurinë për familjet në mbarë botën. Ne jemi përpjekur pa pushim për ta bërë çdo udhëtim në rrugë sa më të sigurt të jetë e mundur, të nxitur nga një përkushtim i palëkundur për përsosmëri.

Lexo më shumë

Lajmet tona më të fundit

Misioni ynë i palëkundur është të ofrojmë mbrojtje të shtuar për fëmijët dhe siguri për familjet në mbarë botën